Плойка для афрокудрів BaByliss PRO Titanium Diamond BAB2470TDE Ø10 мм
- Немає в наявності
- Код: BAB2470TDE
2 760 ₴
+380 (68) 331-23-66
Київстар
- +380 (93) 384-46-16Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BaByliss PRO BAB2470TDE — найтонша плойка для завивки волос в линейке Advanced Curl. Создавайте чарівні кучері за допомогою надзвичайно тонкої та довгої професійної плойки від BaByliss PRO!
Особливості:
- Діаметр робочої поверхні всього 10 мм — ідеально для створення дрібних, виразних кучерів.
- Подовжена робоча поверхня до 19 см дозволяє швидко створювати завивку навіть на довгому волоссі.
- Максимальна температура 220°C — дозволяє створювати ідеальні кучері навіть на дуже неслухняному волоссі.
- Покриття Titanium-Diamond забезпечує високу стійкість до механічних та хімічних пошкоджень, тому можна використовувати з будь-якими хімічними речовинами.
- 3 рази більша стійкість до окислення для довготривалого використання.
- Світлодіодний індикатор нагріву та включення/вимкнення.
- Надійний механічний терморегулятор для точного контролю температури.
- Регулювання температури від 135 до 220°C для адаптації до будь-якого типу волосся.
- Автоматичне відключення через 72 хвилини для безпеки.
- Термостійкий холодний наконечник для зручності використання.
- Вбудована полимерна підставка для зручного зберігання.
- Верткий шнур довжиною 2,7 м для свободи рухів.
Комплектація: термостійкий коврик, термостійкі рукавички та супровідна документація.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 48 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Терморегулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 10 мм |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 135 град. |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Захисна рукавичка | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
- Ціна: 2 760 ₴

